آتیلا پسیانی درگذشت


آفتاب نیوز :

آتیلا پسیانی پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت.

انجمن بازیگران سینما اعلام کرد: با دلی غمگین و دردناک به اطلاع می رسانیم متأسفانه آتیلا پسیانی بازیگر ارزنده و بی بدیل سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان پس از یک دوره سخت و طولانی بیماری در خارج از کشور درگذشت. . صلح بی پایان پیوست.

انجمن صنفی بازیگران سینما این ضایعه را به خانواده محترم و هنرمند خانم فاطمه نقوی، خانم ستاره پسیانی و آقای خسرو پسیانی و همچنین حضور همکاران ارجمند ایشان، جامعه تئاتر کشور و تمامی علاقمندان تسلیت عرض می نماید. .

همچنین با تکمیل مقدمات، منتظر انتقال پیکر این هنرمند به ایران هستیم و پس از آن زمان و مکان تشییع اعلام خواهد شد.

آتیلو پسیانی متولد اردیبهشت 1336 و فرزند جمیله شیخی بازیگر سرشناس ایرانی بود که به تازگی از سرطان رنج می برد.

پسیانی به عنوان چهره ای شناخته شده در عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون شناخته می شد که در طول فعالیت هنری نزدیک به نیم قرن خود آثاری ماندگار در عرصه بازیگری و کارگردانی از خود به جای گذاشت.

«کشتی گلپر»، «دو فیلم با یک بلیط»، «مسافران»، «خاکستر سبز»، «هیوا»، «واهونی»، «آب و آتش»، «آخرین خام»، «فرزند صبح»، «سکوت» . جایزه، «آتش بس»، «مجردها»، «کما»، «عاشقانه ساده»، «پل چوبی»، «زندگی شخصی»، «نازنین»، «نیمه شب اتفاق افتاد»، «نگار»، «نیاز داریم» آی تی. کارگر معمولی، «راه قدیم»، «صورت سرخ»، «باز سیاه» از جمله فیلم‌های او با همکاری بسیاری از سینماگران مشهور ایرانی از جمله بهرام بیضایی، ابراهیم حوتمیکی، رسول ملاقلی پور، محمد است. بوزرنیا، فریدون، یرانی، کمال تبریزی و مانی خاگیگی ساخته شد.

پوری آذربایجان در مجموعه تلویزیونی “برف بی صدا می بارد” یکی از آخرین تجربه های هنری آتیلا پسیانی بود. علاوه بر آن ها سریال های دیگری مانند «مخلعی بورو بیو»، «مخلعی سنگت»، «اولین شب آرامش»، «زیر تیگ»، «مدینه»، «نجات دهندگان»، «پرده ها»، «زیر تیغ» وجود دارد. پای مادر». و «مرضیه» را می توان نام برد.

پسیانی فعالیت تئاتر خود را از دهه 60 آغاز کرد و تا چهار سال پیش در نمایش های زیادی بازی یا کارگردانی کرد.

آتیلا پسیانی در هفته های گذشته برای ملاقات شخصی به فرانسه سفر کرد و به دلیل ابتلا به سرطان مجبور شد در بیمارستانی در آنجا بستری شود و در همانجا درگذشت.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753