آیا ممنوعیت واردات آیفون 14 ادامه خواهد داشت؟

تیتر 20- سید مجیدی رضوی آرانی اظهار داشت: در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارتخانه های ذیربط با واردات این تلفن همراه که نام آن را ذکر نمی کنیم و همه می دانند (آیفون 14 به بالا) مخالفیم. ) به هر نحوی که سرو شده باشد قابل واردات نیست و واردات آن غیر قانونی است.

وی افزود: بعید می دانم این تصمیم تغییر کند و ورود، استفاده، راه اندازی و فروش این تلفن همراه ممنوع است.

من باید بگویم؛ تقریبا از ابتدای پاییز، رجیستر شدن یا نشدن آیفون 14 در هاله ای از عدم قطعیت بوده است. اما در نهایت مسئولان ابتدا به صراحت اعلام کردند که واردات تجاری این تلفن همراه ممنوع است و پس از مدتی واردات آیفون ۱۴ به بعد نیز ممنوع شد. این تصمیم باعث شد تا قیمت آیفون 13 به دلیل ثبت نام و گارانتی آن گرانتر از آیفون 14 باشد و برخی از افراد ترجیح می دهند با هزینه کمتر از فناوری های موجود استفاده کنند و سیم کارت خود را با استفاده از موبایل ارزان قیمت فعال کنند. آخرین مدل آیفون، آنها می توانند به اینترنت متصل شوند و با یک موبایل ارزان قیمت کار خود را انجام دهند.

البته عده ای همچنان به تغییر این وضعیت امیدوار بودند و حتی برخی از مغازه داران قول ثبت این گوشی تلفن همراه را به خریداران می دادند اما در نهایت مشخص شد که واردات آیفون 14 به بالا ممنوعیتی ندارد. حذف شده است. دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه در پایان شهریور ماه، بالا بودن نرخ ارز و مقاومت در برابر تحریم ها را از مهم ترین دلایلی بود که مسئولان برای ممنوعیت واردات آیفون 14 به بالا عنوان کردند. به این ترتیب حجم واردات آیفون و نرخ ارز بسیار کاهش می یابد. پس از مدتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز این موضوع را تایید کرد.

همچنین سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز چندی پیش اعلام کرد که روند جمع آوری آیفون 14 و 15 از بازار از هفته دوم مهرماه آغاز شده و این روند همچنان ادامه دارد.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753