جنجال در مراسم روز پزشک آمل/ سه مدیر برکنار شدند!


آفتاب نیوز :

روز شنبه معاونت علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران از انتصابات جدید در حوزه بهداشت و درمان شهرستان آمل خبر داد که بر اساس حکم رئیس این دانشگاه، رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان و مدیری. از دانشکده های پزشکی و مامایی، پیراپزشکی و پردیس آمل منصوب شدند.

رومین یگانه سرهنگی مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل و میشم ریزاپور مدیر شهرک پزشکی و دانشکده های پرستاری، مامایی و پزشکی حضرت زینب(س) این شهرستان.

پیش از این با ابلاغ عبدالله محمدی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به سمت مدیریت بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان آمل منصوب شد.

تغییر رهبری در این نهادها به دلیل حضور مسئولان در همایشی بود که در آن از پزشک بی حجاب تجلیل شد.

در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که اواخر هفته گذشته در یکی از پذیرایی های این شهر و با حضور جمعی از مدیران ذیربط محلی برگزار شد، یکی از پزشکان بدون توجه در جایگاه حاضر شد. . حجاب هنگام دریافت لوح تقدیر

در پی وقوع چنین رفتاری در این مراسم، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران واکنش نشان داد و بیانیه ای در محکومیت این اقدام منتشر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران همچنین اعلام کرد: مدیران این شرکت در همایش تجلیل از پزشکان نمونه به دلیل این اقدام و تعلیق پروانه پزشکی این زن توسط پزشکی به شورای تخلفات اداری و انتظامی معرفی شدند. سیستم در حال حاضر در حال انجام است. دفتر خاطرات

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل پیش از این در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به سوابق قبلی دکتر فتیمه رجوی راد، پرونده عضویت در هیات علمی ایشان به دلیل تخلف از قانون در اختیار هیات انضباطی معلمان قرار گرفته است تا قانونی. می توان برای لغو عضویت وی در هیئت علمی این دانشگاه اقداماتی انجام داد.»

علی مظفرپور افزود: برای جلوگیری از حضور وی در دانشگاه و کلاس های دانشجویان، ممنوعیت ورود این فرد به دانشگاه نیز تا صدور رای شورای انضباطی اساتید اعلام شد.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753