رزمندگان مطبوعات پرتغال مقابل مهدی طارمی روز جدید

دیگو فاریا مدیر تولید محتوا دپارتمان رسانه پورتو مهمان یکی از برنامه های شبکه رسمی این باشگاه بود. وی در بخشی از این برنامه در مورد مهدی طارمی و حملات ناجوانمردانه به این بازیکن صحبت کرد.

فاریا در برنامه یونیورسو پورتو دا بانکا گفت: گفتگوهای اتاق VAR منتشر شده که نشان از آزادی و آزار مهدی طارمی در چند سال اخیر و از طرف هواداران رقیب دارد.

صحبت های فاریا به بازی پورتو مقابل آروکا برمی گردد. در آنجا داور ابتدا یک پنالتی برای روی طارمی اعلام کرد، اما پس از فراخوانی کمک داور ویدئویی به کنار زمین برای مشاهده صحنه، مشخص شد که ارتباط با اتاق VAR قطع شده و داور بازی را انجام داده است. بر. بازی بدون بررسی صحنه انجام شد و او تنها با تماس تلفنی با کمک داور ویدیویی تصمیم خود را تغییر داد.

چت اتاق VAR با داور آن بازی اکنون منتشر شده است. جایی که داور ویدیویی می گوید: اتفاقی که در داخل محوطه جریمه رخ می دهد این است که بازیکن پورتو سانتر می کند و قبل از اینکه توپ به آن نقطه برسد، بین آروکا و طارمی برخورد می شود. طارمی قبل از رسیدن توپ شروع به شبیه سازی کرد.

فاریا به سخنان کمک داور در این ویدئو اعتراض می کند و می گوید آزار طارمی و شکنجه های همیشگی او «از سوی مطبوعات لیسبون و رسانه هایی که دشمن باشگاه پورتو هستند تبلیغ می شود».

وی همچنین درباره اظهارنظر عجیب کارلوس خاویر پیشکسوت اسپورتینگ درباره طارمی گفت: آنچه خطرناک است، اظهارات کارلوس خاویر است که تقریباً سه هفته پیش انجام شد و حمله نژادپرستانه به طارمی، موضوع همچنان پابرجاست. اوضاع را تغییر دهید و جلادها را قربانی کنید و قربانیان را جلاد کنید وسط این ماجرا طارمی قربانی است».

مدیر تولید محتوای رسانه ای می گوید: برخی از افراد هستند که از موضوعات مختلف برای حمله به طارمی، حمله به پورتو، حمله به رئیس باشگاه پینتو دا کاستا، مانند متن ژائو بونزینیو در تمجید از کارلوس خاویر استفاده می کنند. اداره پورتو و شگفتی! – او در یادداشت خود از طارمی انتقاد می کند.

فریا گفت: آنها از طارمی انتقاد می کنند زیرا اکثر کارشناسان داوری به وضوح اشتباه می کردند. وگرنه صحنه مثل تمام پنالتی های اعلام شده برای تیم های دیگر بود. طارمی قبلا به خاطر یک ضربه پنالتی از زمین اخراج شده بود، این را نمی توان فراموش کرد.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753