شروع رزرو نهایی و تعیین اتاق در خوابگاه های دانشجویی برای تازه واردین در سال 1402

به گزارش بسنا، در این اطلاعیه آمده است:

دانشجویان غیر رسمی روزانه (در فاصله بیش از 100 کیلومتری شهر همدان)، دکتری عمومی، کارشناسی پیوسته و دانشجویان تازه تاسیس در سال 1402 جهت استفاده از خوابگاه سال تحصیلی 1402-1403 که قبلاً در سیستم خوابگاه می تواند از ساعت 11:00 روز یکشنبه 23 اکتبر 1402 شروع شود. انتخاب اتاق در مدت 24 ساعت و ثبت نام انفرادی از طریق سامانه خوابگاه های دانشگاه به آدرس sorkh.basu.ac.ir.

دانشجویان در صورت ثبت نام در سامانه گلستان به نشانی golestan.basu.ac.ir مجاز به رزرو خوابگاه هستند.

با توجه به اینکه داشتن تسهیلات مسکن کمکی به تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه نمی کند، لازم است در سامانه صندوق رفاه به آدرس refah.swf.ir اقدامات زیر انجام شود:

1) ثبت پرونده و سپس درخواست اقامت از 12 آبان 1393. 2) برای بهره مندی از تخفیف 10 درصدی، اجاره خوابگاه را از 5 تا 10 آبان واریز کنید.

همراه داشتن سیم کارت فعال به نام دانشجو جهت تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه الزامی است.

لازم به ذکر است برای رزرو خوابگاه شماره 4 در ابتدای شماره دانشجویی حذف شود.

رزرو محل اقامت باعث می شود که به صندوق تامین دانشجویی بدهکار شوید. لذا در صورت عدم نیاز به استفاده از خوابگاه از رزرو خوابگاه خودداری نمایید.

تاریخ پذیرش در خوابگاه – جمعه 28.07.1402.

مجموعه وسایل شخصی مانند پتو، ملحفه، بالش، تشک و …. . . مهم است.

عدم مراجعه تا تاریخ 02.08.1402 برای تعیین اتاق به منزله انصراف از اقامت تلقی می شود و مکان در نظر گرفته شده برای سایر متقاضیان رزرو می شود.

دستورالعمل رزرو خوابگاه و ارسال پرونده به سامانه صندوق رفاه دانشجویان پیوست می باشد

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753