علی خطیر برای خرید آپشن استهلال یک تماس تصویری روز جدید برقرار کرد

انتقال به استقلال امروز ماشاریپوف جنبه های زیادی داشت و موضوعات مختلفی مطرح شد که در نهایت با گفتگوی تصویری مشاریپوف و علی خطیر به پایان رسید.

شنیده ها حاکی از آن است که مشاریپوف برای حضور در “استقلال” یک میلیون دلار طلب کرده و پس از مذاکره با استقلالی ها 50 درصد تخفیف به این تیم داده و آماده حضور نیم بها در “استقلال” است.

ساعاتی بعد خبرگزاری تسنیم مصاحبه ای با ماشاریپوف منتشر کرد که در آن این بازیکن تمامی اخبار مربوط به خود را تکذیب کرد و اعلام کرد که هیچ مذاکره و توافقی با وی صورت نگرفته و تمامی اخبار مربوطه کذب است. و تمایل به حضور در استگل، اما مذاکرات رسمی صورت نگرفته است.

«تسنیم» عصر امروز بار دیگر اعلام کرد که مذاکرات با مشاریپوف آغاز شده و درخواست رسمی برای جذب این بازیکن ارسال شده است.

مدیر برنامه های مشاریپوف دقایقی پیش ویدئویی از گفتگوی واتس اپ مدیرعامل شرکت استقلال با علی خطیر با جلال الدین مشاریپوف منتشر کرد و نوشت: موارد ذکر شده را دنبال کنید و به بهترین ها امیدوار باشید!

کیونوشی رحمتی ظهر امروز در مصاحبه ای رسما اعلام کرد که جواد نکونام نظر خاصی نسبت به مشاریپوف دارد و نام او را به باشگاه اعلام کرد و منتظر اقدامات لازم از سوی مدیریت باشگاه استقلال است.

باید دید این بازیکن جذب باشگاه «استقلال» می شود یا سرنوشتش مانند بسیاری از بازیکنانی می شود که در فصل نقل و انتقالات از دستان آبی پوشان کنار گذاشته شدند.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

Welcome to Realtor Canada
Discover the Perfect Home with Acreage for Sale
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
The Ultimate Guide to Real Estate in Canada
توضیحاتی درباره نصب برنامه انفجار
Unlocking the Best Real Estate Opportunities with a Realtor in Langley
تماس با ما