فیلم | این موتورسوار با سرعت 225 کیلومتر تصادف کرد و زنده ماند!


آفتاب نیوز :

یک موتورسوار در فلوریدا می گوید که پس از تماشای فیلم تصادف نزدیک به مرگ 140 مایل در ساعت (225 کیلومتر در ساعت) درسی آموخته است.

این موتورسوار با دوربینی که در پشت موتور سیکلتش نصب شده بود، با سرعت بیش از 100 مایل در ساعت (160 کیلومتر در ساعت) در جاده های پرتردد رانندگی کرد و تصاویر آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

در آخرین ویدئوی ضبط شده این فرد دچار تصادف شدید و شکستن بیش از 20 استخوان شد.

این جوان 27 ساله گفت: یک روز برمی گردم تا سوار شوم، اما نه مثل قبل. وی افزود: موتورسواری برای من سرگرم کننده بوده اما می خواهم مدت زیادی از آن لذت ببرم.

در ویدیوی ارسال شده، که به نظر می‌رسد بزرگراهی خارج از دیتونا باشد، او تقریباً سه برابر سریع‌تر از سایر خودروها سرعت می‌گیرد. او سوار بر یک هوندا CBR600RR قدرتمند، از ماشین‌ها سبقت می‌گیرد و به یک نقطه نگاه می‌کند تا مطمئن شود که دوربینش قبل از سرعت گرفتن توسط بادهای شدید از بین نرفته است.

اما با گذشت چهار دقیقه از سرعت بالای او، ترافیک ناگهان بسیار سنگین می شود.

او که سعی داشت از یک شکاف باریک در ترافیک عبور کند، با یک وانت مشکی رنگ تصادف کرد و ظاهراً پشت فرمان از هوش رفت.

وقتی موتور به حرکت خود ادامه می دهد، 18 چرخی که یک ثانیه پیش رد شده به پایش برخورد می کند و آن را چند متری پرتاب می کند.

وی اذعان داشت: من آن را تصادفی می دانم اما مشخصاً تقصیر من بود. من بیش از حد اعتماد به نفس داشتم. خوشبختانه زنده ماندم و هیچ دست و پایی از دست ندادم.

این جوان 20 قسمت از بدنش از جمله صورت، دست ها، دنده ها و ستون فقراتش شکسته است.

حالا او می گوید که ترفندهای مرگبار خود را پشت سر گذاشته و به شنوندگانش توصیه می کند که با خیال راحت رانندگی کنند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753