قیمت خرید «پرسپولیس» جدید در روزی جدید مشخص شد

رضا دروش و باشگاه «پرسپولیس» به دلیل مشکل محدودیت بودجه نتوانستند مهاجم خارجی بیش از 400 هزار دلاری بخرند و در این شرایط نبیل بهایی در آخرین لحظات نقل و انتقالات به تهران آمد.

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین ساعات فرصت خود برای ویرایش فهرست آسیایی خود موفق شد نبیل باهویی مهاجم مراکشی-سوئدی را به خدمت بگیرد تا باری از دوش خط حمله پرسپولیس بردارد.

قرمزها این بازیکن را در میان بیش از 50 بازیکن مورد نظر کادرفنی پرسپولیس از تابستان به خدمت گرفتند و حتی فیلیپه کایسیدو، ستاره سابق لاتزیو و اینتر نیز در آستانه جذب بود، اما این قرارداد به نتیجه نرسید. یک وتو در روز مهلت نقل و انتقالات اعمال شد تا باشگاه بتواند ظرف چند ساعت قرارداد باهویی را تکمیل کند.

جالب تر می شود وقتی بدانید قیمت 3 گزینه اصلی یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله این تیم بیش از یک میلیون دلار بوده است در حالی که به گفته یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس، نبیل باهویی پیراهن قرمز رنگی را بر تن کرده است. عدد 380 هزار دلار!

این مهاجم سوئدی در شرایطی با آمار ناامیدکننده جذب پرسپولیس شد که باشگاه با یحیی گل محمدی برای خرید او به توافق نرسید! سرمربی تیم «پرسپولیس» که با شنیدن خبر خرید مهاجم خارجی بدون هماهنگی و نظر خودش شوکه شده بود، اجازه نداد مهاجم سوئدی در تمرین تیمش شرکت کند.

سپس گفته شد که نبیل باهویی سرما خورده و در هتل «المپیک» اقامت دارد. به این ترتیب گل محمدی جلوی حضور این مهاجم را گرفت تا از سرایت این ویروس به سایر بازیکنان جلوگیری کند. این زمانی بود که یحیی از خرید ناهماهنگ خود به شدت ناراحت و عصبانی بود.

با این حال، آخرین پیگیری های خبرنگار «خبروشی» نشان می دهد که با اصرار دوستان مشترک دروش و یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس برای حضور مهاجم سوئدی در تمرین قرمز چراغ سبز نشان داد. .

این بازیکن سوئدی پس از بهبودی از این ویروس جدید باید به ایفمارک رفته، معاینات پزشکی را پشت سر بگذارد و زیر نظر یحیی گل محمدی و کادر فنی در تمرینات پرسپولیس فعالیت کند.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753