نتانیاهو: غزه را نابود می کنم!


آفتاب نیوز :

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه «انتقام این روز سیاه» را خواهد گرفت، مدعی شد که هر سایتی که حماس از آن استفاده کند، به «ویرانه» تبدیل خواهد شد.

او شنبه شب در یک سخنرانی تلویزیونی غزه را «شهر شرارت» خواند و از غیرنظامیان اسرائیلی خواست فوراً نوار پرجمعیت غزه را که نزدیک به دو میلیون نفر در آن زندگی می کنند، ترک کنند. نتانیاهو گفت: ما تمام مکان‌هایی را که حماس در آن مخفی شده و فعالیت می‌کند، نابود خواهیم کرد.

وی گفت: آنچه امروز اتفاق افتاد، قبلاً در اسرائیل دیده نشده بود و من تضمین می کنم که دیگر هرگز تکرار نخواهد شد. تمام کابینه از این تصمیم حمایت می کنند. ارتش اسراییل فوراً از تمام توان خود برای از بین بردن توانایی های حماس استفاده خواهد کرد.

نخست وزیر اسرائیل هشدار داد که اسرائیل در حال ورود به یک جنگ “سخت” است که “زمان می برد”.

حماس روز شنبه حمله گسترده ای را از غزه آغاز کرد و طی آن به چندین نقطه در جنوب سرزمین های اشغالی حمله کرد و تأسیسات نظامی را هدف قرار داد و در چندین نقطه مرز را زیر پا گذاشت. در جریان این حملات، تجهیزات نظامی گسترده رژیم صهیونیستی منهدم شد و بسیاری از نیروها کشته یا اسیر شدند.

نتانیاهو تشدید تنش ها را “جنگ” خواند و از نیروهای ذخیره برای تقویت ارتش رژیم خواست.

بر این اساس ارتش رژیم صهیونیستی تخلیه ساکنان شهرک های صهیونیست نشین در نوار غزه را آغاز کرد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753