همه چیز به نفع شاگردان پرسپولیس مقابل پیکان در روز جدید است

بازی معوقه هفته ششم تیم های پیکان و پرسپولیس در حالی برگزار می شود که این دو تیم در 5 دیدار اخیر خود با کسب 13 امتیاز از 15 امتیاز به نتیجه رسیده و کفه ترازو را کاملا به سود پرسپولیس وزنه می دهند. در این 5 دیدار به جز اولین دیدار فصل گذشته که با تساوی بدون گل به پایان رسید، تهرانی ها هر بار حریف خود را شکست دادند.

دیدار هفته سی ام لیگ بیستم در 17 مرداد ماه 1400 با نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. در این دیدار هم مهدی عبدی و هم احمد نوراللهی گل های پرسپولیس را مقابل پیکان به ثمر رساندند. اولین دیدار بیست و یکمین دوره لیگ برتر نیز روز 3 آذرماه با نتیجه 3 بر 1 مقابل پرسپولیس برگزار شد. دهمین دیدار با گلزنی مهدی عبدی (18)، عیسی الکسیر (64) و علی شجاعی (90) برای پرسپولیس به پایان رسید.

بازی برگشت این دو تیم در بیست و پنجمین روز از هفته 24 اردیبهشت 1401 برگزار شد. بازی ای که امید عالیشاه در دقیقه 32 با کارت قرمز راست زمین را ترک کرد. اما در نهایت «پرسپولیس» با نتیجه دو بر صفر پیروز شد. هر دو گل پرسپولیس را حامد پاکدل (16) و علی نعمتی (49) به ثمر رساندند. تنها دیداری که در این 5 بازی اخیر پیکان موفق به گلزنی به پرسپولیس شد، اولین بازی لیگ بیست و دوم فصل گذشته بود. 4 ژانویه و در هفته سیزدهم. با این حال در دیدار برگشت فصل بیست و دوم در هفته بیست و هشتم، پرسپولیسی ها توانستند در 26 اردیبهشت ماه سال جاری با گل مهدی ترابی از روی پنالتی 11 متر پیکان را شکست دهند.

حالا این دو تیم در بازی معوقه هفته ششم پنجشنبه 6 مهرماه به مصاف هم می روند. تیم «پیکان» در رده نهم جدول و «پرسپولیس» با 12 امتیاز پس از «استقلال» در رده دوم قرار دارند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753