پیام مهم سردار آزمون برای روز جدید کارلوس کی روش

سردار آزمون با گلی که جمعه شب مقابل اردن به ثمر رساند چهل و ششمین گل ملی خود را به ثمر رساند تا با 50 گل با مهدی طارمی به رکورد کریم باقری به عنوان دومین گلزن برتر ملی ایران دست یابد. کریم باقری که در دهه 70 و 80 هافبک تیم ملی بود، رکورد شگفت انگیز 50 گل ملی را در کارنامه دارد و بعد از علی دایی دومین گلزن برتر تاریخ فوتبال ایران است و حالا اگر سردار آزمون فقط 4 گل بزند. گل های بیشتر می تواند دوم شود در تاریخ فوتبال ایران گل بزن. اتفاقی که بعید به نظر می رسد به خصوص اینکه سردار 28 ساله زمان زیادی برای ادامه حضور در تیم ملی فوتبال ایران دارد.

این در حالی است که موتور بسیاری از ملی پوشان مانند همان علی دایی یا کریستیانو رونالدو بعد از 30 سالگی شروع به کار کرد و اگر این نمونه برای تست هم اجرا شود با در نظر گرفتن اهداف احتمالی این بازیکن تا سن بالا. سن. از 30 می توانیم رکورد بهترین گلزن او را بشکنیم.تیم ملی ایران و آسیا نیز به پایان روزهای فوتبالی این ستاره تیم ملی امیدوار بودند. این در حالی است که مهدی طارمی که 42 گل به ثمر رسانده است با 8 گل از کریم باقری و 4 گل از سردار آزمون فاصله دارد و با توجه به جام ملت ها و دو بازی ایران در مقدماتی جام جهانی کمتر گل خواهد زد. این فضا این در حالی است که بازیکن تیم ملی مثل سردار می تواند به روزهای درخشان در آینده برای شکستن رکوردهای گلزنی در تیم ملی امیدوار باشد. تیم ملی فوتبال ایران عصر فردا در دور پایانی مسابقات اردن به مصاف تیم ملی قطر می رود. این ملاقات از چند جهت برای گالنوئی و شاگردانش بسیار مهم است. اول اینکه پیروزی در این دیدار می تواند رکورد پیروزی های متوالی تیم ملی را افزایش دهد و روحیه ملی پوشان را در آستانه جام ملت ها بالا ببرد. از طرفی قهرمانی در این تورنمنت پس از قهرمانی در CAF دستاورد مثبت دیگری برای تیم ملی و کادرفنی آن خواهد بود و در نهایت برد مقابل کی روش می تواند از نظر فنی و تاکتیکی به نفع تیم ما و کادرفنی باشد.

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران درباره دیدار تیم ملی و کی روش و احساسش نسبت به این دیدار گفت: بالاخره کی روش مربی ما در تیم ملی بود و من را به بازی دعوت کرد. اردوی تیم ملی ایران برای اولین بار “به خاطر او پیراهن تیم ملی را پوشیدم.”

وی ادامه داد: به همین دلیل برای او احترام زیادی قائل هستم و امیدوارم در کار مربیگری تیم ملی قطر موفق باشد.

سردار همچنین با اشاره به دیدار عصر فردا ایران و قطر خاطرنشان کرد: امیدوارم بازی خوب و جذابی را از دو تیم شاهد باشیم و امیدوارم در فینال جام ملت های آسیا نیز شاهد همین رقابت باشیم.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
مشارکت مردمی در نوسازی ات بات، مجید نامجو معاون توسعه و بازسازی اتبوت اردبیل.رتبه بندی معلمکاظم علیایی، عسگر خاچیلوکارلوس کی روش، رئیس بخش تستدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، 2 درصد از بهترین دانشمندان جهان، معاون تحقیقات و فناوریدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رزرو خوابگاه، دفتر دانشجوییدانشگاه بوعلی سینو فراخوان پذیرش مدرس غربالگری متقاضیانبارگاه عقیله بنی هاشم، عتبات، کربلاموکب های استان سمنون، راهپیمایی اربعین حسینی، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنون جناب آقای جابر دوست محمدیان09102006753